پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - چهارشنبه ٢٢ بهمن ۱۳٩۳

این مراسم  سه شنبه شب مورخه 21 بهمن ماه 1393 از ساعت 19 الی ساعت 22 با حضور پرشور اهالی  و باهمکاری پایگاههای مقاومت بسیج برادران و خواهران،پایگاه مقاومت بسیج دانش آموزی ، کانون آل محمد مسجد امیرالمومنین و شورا و دهیاری روستا برگزار گردید.

ابتدای مراسم برادر نوجوان بسیجی آقای یونس ترابی از قاریان خوب و با آتیه روستا فضای مراسم را با تلاوتی چند از آیات قران مزین نمودند.سپس آقای رضائیان مجری برنامه جزئیات مراسم را بیان نمودند.

از مهمترن برنامه های این شب اجرای گروههای سرود توسط خواهران بسیجی و نو آموزان مهد کودک کانون آل عبا ، اجرای مسابقات متنوع ،تقلید صدا ، قرائت مقاله و خواندن شعر زیبای روستا ی کهنه توسط آقای علیرضا سمیعی نژادو اهدای جوایز  را می توان نام برد.

از دیگر میهمانان این برنامه گروه انتظار از شهرستان سبزوار بودند که با اجرای سروده های سنتی با سازهای متنوع از قبیل نی ،دف ، قشمه و ویلون شور و حال خاصی به این مراسم بخشیده بودند.

از نکات قابل توجه این شب میتوان به ندای طنین انداز الله اکبر راس ساعت 21:00  به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی به طور یکصدا توسط حاضرین در مراسم را نام برد.

در پایان مراسم آقای حیدری عضو شورای اسلامی روستا ضمن تبریک یوم الله 22 بهمن و تقدیر از برگزار کنندکان مراسم و حضار محترم زمان راهپیمایی 22 بهمن ماه را به اطلاع عموم رسانیدند.

مشاهده بقیه تصاویر در ادامه مطلب


عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :