پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - چهارشنبه ٢٠ اسفند ۱۳٩۳

در روز چهار شنبه مورخ 20/12/93  راس ساعت 14:00جناب آقای مهندس سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی  ، جناب آقای مهندس علی آبادی فرماندار شهرستان ،مندس دستورانی بخشدار محترم بخش مرکزی  و  تعدادی از مسئولین محترم ادارات و نهادهای شهرستان  جهت بررسی و پاسخگویی به مشکلات مردم در روستای کهنه حضور یافتند.
هنگام ورود ، مسولین با استقبال گرم مردم در هیئت ابوالفضلی روستا روبرو شدند در ابتدا آقای حیدری از اعضای شورای اسلامی روستا ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مسئولین محترم  ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس سبحانی فر و مهندس علی آبادی  به بیان مشکلات روستا از جمله راه ارتباطی روستا، گازرسانی به روستا، عدم دریافت شبکه استانی  از طریق گیرنده های دیجیتال، ، مشکلات مربوط به آنتن دهی موبایل در مناطقی از روستا ، نیمه تمام ماندن طرح هادی روستا با توجه به بازگشایی 80 درصد معابر اشاره نمود.
در ادامه فرماندار محترم ضمن عرض سلام و خداقوت به اهالی  گزارشی از اقدامات انجام شده در مورد مشکلات مطرح شده و همچنین موارد در حال پیگیری ارائه نمودند.
در ادامه جناب آقای مهندس  سبحانی فر ضمن عرض سلام و تقدیر و تشکر از اهالی مشکلات و مطالبات مطرح شده را به حق و به جا دانستند و تلاش در جهت مرتفع شدن مشکلات مردم را وظیفه مسئولان دانستند.
آقای سبحانی فر در ادامه گذری به اقدامات انجام شده در روستا نسبت به سالهای قبل داشتند و اشاره ای به اقدامات انجام شده از قبیل نصب دکل موبایل همراه اول ،آسفالت سه کیلومتر راه ارتباطی روستا ،اجرای پروژه های آبخیزداری ، تخصیص اعتبار جهت اجرای ادامه طرح هادی و تخصیص اعتبار جهت احداث بند سنگی ملاتی درروستا جهت جلوگیری از سیل داشتند و در ادامه به گزارشی از کارها و اقدامات در حال پیگیری از جمله:آسفالت و زیرسازی راه ارتباطی ، گازرسانی ،و رفع عدم دریافت شبکه استانی سیما از طریق گیرنده دیجیتال اشاره داشتند و افزودندانشاءا... با کمک دولت محترم بتوانیم در جهت توسعه روستا  ومرتفع شدن مشکلات علیرغم همه تحریم ها و مشکلات مالی موجود با تمام تلاش  گام برداریم.

 

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :