پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - پنجشنبه ٢۱ اسفند ۱۳٩۳

دفع غیراصولی و غیربهداشتی زباله و بروز مسائل زیست محیطی از جمله مشکلاتی است که اهالی روستای کهنه و الله آباداز توابع بخش مرکزی جغتای با آن دست به گریبان اند.

اگرچه به دلیل بی برنامگی در جمع آوری زباله از همان ابتدای راههای خروجی این دو روستا زباله هایی در حاشیه این راهها به صورت پراکنده به چشم می خورد ، با نزدیک تر شدن به محل به اصطلاح دفع بهداشتی زباله سیمای زشت منطقه که ناشی از انباشت زباله ها در آن است، بیبشتر جلب توجه می کند.

و متاسفانه هر روزه شاهد هستیم که زباله گاه روستا که محل انباشت انواع زباله های خانگی و غیره و حاوی انواع مواد پلاستیکی و شیشه ای است، علاوه بر ایجاد بوی نامطبوع در فضا سبب وارد آمدن خسارت به طبیعت، آلایندگی محیط زیست، تکثیر حشرات و جانوران موذی و در نتیجه شیوع بیماری نیز می شود.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :