پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - دوشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٤

اختلال مکرر تلفن همراه از ابتدای سال 94مشکلی است که کلیه اهالی روستای کهنه با آن مواجه هستند. از طرف دیگر، مشکلات وسایل ارتباط جمعی فقط به تلفن همراه محدود  نبوده است و گویا مشترکین تلفن‌های ثابت نیز از وضعیت سرویس دهی مخابرات گله‌مند هستند. این گونه شد که به مسئول مخابرات شهرستان رفتیم و از او در مورد وضعیت سرویس دهی مخابرات پرسش‌هایی کردیم؛ شاید که دریابیم مشکل کار در کجاست؟

در پاسخ به این جواب رسیدیم  که از اواخر بهمن ماه 93 ظاهرا بین کارگزاران مخابرات روستایی با اداره مخابرات در مورد مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی(ماده 83) در مورد پرداخت حق بیمه و نحوه قرارداد کارگزاران با اداره مخابرات وجود دارد و کارگزاران مراکز مخابرات روستایی شهرستان برای احقاق حقوق خود دست به اعتصاب زده اند که متاسفانه تاوان آن را مردم پس می دهند.

این درحالی بود که 4 روز در ایام نوروز ارتباط بین شهری تلفنهای ثابت روستای کهنه کاملا قطع بود و تلفنهایی همراه نیز از ابتدای سال جاری تا زمان انتشار این خبر شدیدا دارای اختلال می باشد که به هیج وجه قابل استفاده نیست و به علت بسته بودن مرکز مخابرات روستا اهالی روستا با مشکلات عدیده ای از قبیل نرسیدن نامه های اهالی و خرابی تلفنهای ثابت و .... دست به گریبان هستند و با پیگیریهای انجام شده توسط شورای اسلامی این روستا هنوز این مشکل مرتفع نشده است ، لذا خواهشمند است مسئولین مربوطه هر چه سریعتر فکری به حال این موضوع جهت رفاه اهالی این روستا بنمایند.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :