پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - چهارشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳٩٤

به منظورترغیب و کاراآفرینی و توسعه فرهنگ کار وتلاش دربین مددجویان دربین خانواده های تحت حمایت پس از برگزاری کلاسهای ترویج و آموزشی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان جغتای تعدادی بالغ بر 1000قطعه جوجه محلی بصورت رایگان بین 70 خانواده مددجو توزیع شد.

کمیته امدادامام خمینی (رة) در زمینه اشتغال در یک فرایند ، برنامه ای را تحت عنوان کارانگیزی  در روستای کهنه تعریف و عملی نمود که خانواده های تحت حمایت این نهاد بتوانند ضمن فراهم آوردن فرصت با ابتدائی ترین لوازم وامکانات در منزل سرگرم و کسب درآمد هرچند اندک نمایند و به این وسیله علاوه بر افزایش امید به زندگی مشوق دیگران نیز شوند .

در پایان مسئولین محترم این نهاد خبر ازتوزیع 1000 قطعه جوجه به همراه دان رایگان پس از برگزاری یک دوره آموزشی کامل در روستا زیر نظر مروجین این نهاد در زمینه پرورش مرغ محلی بین  22خانواده مستعد تحت پوشش خبر دادند.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :