پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - سه‌شنبه ٢٢ اردیبهشت ۱۳٩٤

بر اثر وقوع سیل، محور ارتباطی شهرستان جغتای به مرکز استان و دیگر شهرستان ها مسدود شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاون اداره راه و شهرسازی جوین امروز به خبرنگار ما گفت: باران شدید و سیل ساعت ۱۶ امروز در روستای ارگ آخرین روستای شهرستان جوین و ورودی شهرستان جغتای موجب تخریب محور ارتباطی شهرستان جغتای شد.
عرشیان افزود: هم اکنون با تخریب این محور، ارتباط شهرستان جغتای با مشهد و دیگر شهرستان ها قطع شده است و تردد در این محور تا ۲۴ ساعت آینده امکان پذیر نیست.

ناصحی مقدم بخشدار مرکزی جوین هم از تخریب بخشی از مزارع این شهرستان بر اثر سیل و باران شدید عصر امروز خبرداد.
سیل همچنین موجب آب گرفتگی بخش هایی از مسیر جغتای به جاجرم و راه های روستایی این شهرستان و نیز خسارت به مزارع کشاورزی شد.
هنوز میزان خسارت های ناشی از این سیل برآورد نشده است./جغتای سلام

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :