پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - جمعه ۱٢ تیر ۱۳٩٤

چهارشنبه شب، همزمان با شب نیمه ماه رمضان و سالگرد میلاد امام حسن مجتبی(ع)، جشن میلاد این امام همام در مسجد امیرالمومنین روستا برگزار شد، که با استقبال زیادی از سوی مردم نیز مواجه شده بود.

جشن میلاد کریم اهل بیت(ع) همزمان با اقامه نماز مغرب و عشاء با حضور مردم و سخنرانی روحانی وقت روستا و مداحی ذاکران ائمه اطهار(ع) برگزار شد.

در این جشن افزون بر اقامه نماز ، برنامه های دیگری از قبیل سخنرانی، مولودی خوانی، گروه سرود،توزیع شربت و شیرینی و اهدای جوایز از طرف پایگاه برادران بسیج به نامهای حسن و ... نیز اجرا شد.

حسن ختام برنامه ها گوش جان سپردن به خطیب ارزشمند جناب حجت الاسلام رمضانی (روحانی مستقر در محل) بود.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :