پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - چهارشنبه ۱٧ تیر ۱۳٩٤

همزمان با ایام لیالی قدر مراسم احیا در مسجد امیرالمومنین روستا همچون سنوات گذشته برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور اهالی مومن و خداجوی این روستابرگزار گردید، بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء، بعد صرف افطاری در هیئت ابوالفضلی روستا ابتدا دعای افتتاح قرائت،  و در ادامه حاج آقای رمضانی روحانی وقت روستا به ایراد سخنرانی پرداختند.

ایشان ضمن بیان اهمیت این شب ها، درباره زندگی امام علی(ع) و شهادت آن امام راستین سخنانی را بیان نمودند.

در ادامه دعای جوشن کبیر قرائت گردید و سپس مراسم نوحه خوانی و سینه زنی و در پایان با به سرگرفتن قرآن و قرائت نماز قضا به صورت جماعت این مراسم عرفانی به پایان رسید.

 

با تقدیر و تشکر از آقای سیدمهدی ساجدی بابت ارسال تصاویر

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :