پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - شنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٤

همزمان با روز عید سعید فطر نماز عید سعید فطر در مدرسه تراب روستا اقامه گردید.


طبق عادت هرسال، مردم روستا در عید سعید فطر از صبح زود در مسجد جامع جمع شدند و با صدای لبیک گویان مسجد رابه محل اقامه نماز عید فطر در محل مدرسه تراب روستا ترک نمودند.

این مراسم ابتدا با تلاوت آیاتی از قرآن توسط آقای رضائیان وجمع آوری زکات فطریه توسط هیئت امنای مسجد جامع روستا  آغاز شد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رمضانی ، روحانی روستا سخنرانی کردند،

و بعد از سخنرانی ایشان ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح اقامه نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا رمضانی آغاز شد.

در پایان این مراسم نیز، اهالی روستا به صورت دسته جمعی بر سر مزار شهدا و درگذشتگان اهالی روستا، با قرائت فاتحه یاد درگذشتگان روستا را گرامی داشتند.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :