پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - یکشنبه ۱۱ امرداد ۱۳٩٤

پروژة عملیات سنگ و ملاتی بند خاکی تراکمی روستای کهنه با اعتباراولیه  60  میلیون  تومان درحوزه آبریز کهنیدر در دست اجرا است .

کل اعتبار مصوب شده برای اجرای این طرح 350 میلیون تومان می باشد که با توجه به تاکید فراوان و قول مساعد فرماندار محترم شهرستان جغتای آقای مهندس علی آبادی در جهت اجرای این پروژه ,پیش بینی می شود در صورت تخصیص کل اعتبار تا انتهای سال 95 تکمیل وآماده بهره برداری شود.
هدف از اجرای پروژه مذکورجلوگیری از فرسایش خاک منطقه ، جلوگیری از بروز سیلابهای مخرب، تغذیه قنات و چشمه سارهای پائین دست با افزایش پوشش گیاهی منطقه و در نتیجه افزایش سطح درآمد، دامداران و بهره بردارن حوزه آبخیز مذکور می باشد .


عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :