پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - یکشنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩۳

 

طی مراسمی که شنبه شب مورخه 24/01/1393 در مسجد روستای الله آباد  برگزار گردید امام جمعه معزز شهرستان حجه الاسلام موحدی پور،آقای علی آبادی فرماندار محترم شهرستان ،آقای ناصحیان  بخشدار محترم،نماینده مهندس سبحانی و مسولین بعضی از ادارت شهرستان جهت بازدید و بررسی مشکلات روستا های الله آباد و کهنه در این مراسم حضور یافتند.

ابتدا ی مراسم اهالی روستا از بیانات امام جمعه محترم فیض بردند وسپس فرماندار محترم درمورد رفع مشکلات روستا از قبیل گاز آسفالت و ... سخنانی ارائه نمودند

 در این مراسم اهالی روستاهای الله آباد و کهنه درخواستهای خود در مورد امور روستارا مطرح نمودند و مسئولین محترم شهرستان به سوالات پاسخ دادند

درخواست اول اهالی در مورد گازرسانی روستاهای مذکور بود که در پاسخ آقای احمدی ریاست شرکت گاز استان از اجرا شدن کارهای عملیاتی در خردادماه خبر دادند و قول مساعد دادند که انشاالله زمستان 93 مردم این دو روستا از نعمت گاز برخوردار شوند.

درخواست دیگر اهالی درمورد آسفالت راه این دو روستا بود که آقای مهندس آقایی ریاست اداره راه شهرستان در این مراسم حضور نداشتند بنا به گفته فرماندار محترم آ سفالت مسیر زیر سازی شده الله آباد به کهنه از اواخر همین ماه شروع می شود  و7 کیلومتر مسیر زیرسازی شده سه راهی دستوران به الله آباد آماده عملیات پل سازی می باشد.

درخواست دیگر اهالی در مورد خسارتهای ناشی از حمله گرگ به گوسفندان روستا بود که آقای میری ریاست اداره محیط زیست شهرستان از پرداخت خسارت به خسارت دیدگان در صورت ارایه مدارک و مستندات خبر داد البته ایشان اظهار داشتند که این جانوران گرگ نیستنند، بلکه سگ گرگ هستند که از همزیستی سگ و گرگ به دنیا آمده اند

درخواست دیگر مردم روستای الله آباد از آقای هاشم آبادی ریاست جهاد کشاوریزی شهرستان در خصوص تعمیر قنات الله آباد بود که آقای هاشم آبادی قول همکاری را در این زمینه به مردم دادند.

 

 

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :