پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - دوشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳٩۳

 

پس از بارش شدید باران و جاری شدن سیل در روزهای شنبه 13و دوشنبه15 اردیبهشت نود و سه راه ارتباطی روستا به طول 3 کیلومتر100درصدتخریب گردید به طوری که راه ارتباطی روستا با روستاهای مجاور و شهرستان به کلی قطع گردیده بود و اکثر اهالی شب را در روستای الله آباد اقامت کردند با اینکه بسیاری از ساکنین منازل خود را ترک نموده بودند و به جای امن پناه برده بودند ولی خوشبختانه به منازل مسکونی آسیب نرسید. 

 با تماس اعضای شورا با فرماندی و اداره راه شهرستان و بازدید فرماندار محترم شهرستان و ریاست اداره راه شهرستان از این روستا بلافاصله دو دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر به محل ارسال  و با کمک  تراکتورهای محلی ساعت 11 قبل ظهر راه ارتباطی به طور موقت بازگشایی گردید

همچنین به علت جاری شدن سیل از کال چله در و بندیدر و رودخانه های اریان و ته آب بسیاری از کانالها و جویهای عبور آب و بسیاری از مزارع گندم و جو و باغات تخریب گردید.

لازم به ذکر است کارشناسان محترم جهاد کشاورزی شهرستان جهت برآورد خسارت از نزدیک این مسیرها را بازدی نمودند.

در جلسه حضوری اعضای شورا  بافرماندار محترم صورتجلسه ای جهت احداث سیل بند تنظیم و تحویل فرماندار محترم گردید.

 

 

 

 

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :