پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - سه‌شنبه ٦ اسفند ۱۳٩٢

به حول و قوه الهی کلنگ گازرسانی به روستاهای کهنه و اله آباد با حضور امام جمعه معزز شهرستان حجه الاسلام موحدی پور، نمایندگان محترم جناب آقای دکتر محسنی ثانی، مهندس سبحانی فر، مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی جناب آقای معراجی، فرماندار محترم شهرستان جناب آقای علی آبادی،شوراهای اسلامی روستای کهنه والله آباد  روز دوشنبه مورخه 05/12/1392در روستای عبدل آباد ریواده مرکز بخش هلالی زده شد مقرر گردید مراحل عملیاتی این طرح از خردادماه 93 انجام شود.

بای بای

 


 ابتدا آقای علی آبادی سرپرست فرمانداری شهرستان ضمن عرض خیرمقدم خدمت نمایندگان مجلس، مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی، امام جمعه، مسولین شهرستان و مردم افزود: این پروژه در سه فاز اجرا می شود و جمعیتی حدود 26000 نفر از 28 روستای بخش هلالی و 2 روستای بخش مرکزی انشاءا... از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.

سرپرست فرمانداری در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای معراجی و همکاران وی در برنامه ریزی اولیه کلنگ زنی گاز رسانی به این روستاها  خواستند تا برای انجام این پروژه برنامه زمانبندی ارائه نمایند و همچنین 3 روستای باقی مانده منیدر، جاورتن و شادمان شهرستان را که کوهستانی، صعب العبور و زمستان بسیار سرد دارند را نیز در برنامه گاز رسانی قرار دهند.

آقای علی آبادی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان شهرستان در مجلس شورای اسلامی به خاطر پیگیری مشکلات شهرستان به مشکلات شهرستان بویژه مشکل راههای ارتباطی از جمله جاده برغمد به جغتای و جغتای منیدر- کاهک که وضعیت بسیار نامطلوبی دارد اشاره نمود و از آنها تقاضا نمود که بدلیل جوابگو نبودن اعتبارات استانی برای این راهها یک ردیف اعتباری در اعتبارات ملی تعریف و در نظر بگیرند چرا که با آسفالت شدن این راهها توسعه شهرستان به طور چشمگیری بهبود پیدا می کند.

در ادامه آقای معراجی مدیر عامل شرکت گاز خراسان رضوی گزارش فنی گاز رسانی به 30  روستای شهرستان را ارائه نمود و افزود: هزینه گاز رسانی به این روستاها حدود 30 میلیارد تومان می باشد و سه فاز اجرایی آن از اوایل اردیبهشت سال آینده توسط پیمانکاران مربوطه شروع می شود.

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :