پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳٩۳

آب آشامیدنی روستا های کهنه و الله آبادکه از مسیر یک قنات از باغات کهنیدر و یک چاه از پای تغ واقع در باغات رود خانه اریان تامین می شود به علت کمبود بارش زمستانی و خشکسالی

 منبع ب آشامیدنی روستا

چند روزی است که جوابگوی مصرف اهالی روستانمی باشد و امکان جیره بندی آب نیز وجود دارد  و از سویی به علت مصرف بی رویه اهالی به دلیل آبیاری باغچه ها و درختان منازل مسکونی این مشکل مزید بر علت شده است لذا از کلیه اهالی روستا خواهشمندیم حداکثر صرفه جویی را در مصرف آب داشته باشند تا کلیه اهالی بتوانند از مصرف آب بهره مند شوند.       

                                                                    باآرزوی قبولی طاعات وعبادات

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :