پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - پنجشنبه ٢ امرداد ۱۳٩۳

در روز سه شنبه مورخ 31/4/93 بعد از نماز مغرب و عشاء جناب آقای علی آبادی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان جغتای بهمراه جناب آقای ناصحیان بخشدار مرکزی شهرستان و جناب سرهنگ فروزان مهر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان  در جمع مردم روستای کهنه حضور پیدا کردند. در ابتدای این جلسه یکی از اعضای شورای اسلامی روستا ضمن عرض خیر مقدم، از حضور آقای علی آبادی سرپرست محترم فرمانداری و همراهان در جمع مردم به خاطر بررسی مشکلات این روستا تقدیر و تشکر و پس از آن گزارش از مشکلات موجود روستا را ارئه نمود.

درادامه جلسه آقای علی آبادی سرپرست محترم فرمانداری ضمن عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک خدمت حاضرین، هدف از حضور را در جمع مردم صمیمی و پرتلاش روستای کهنه عرض خدا قوت و بررسی مشکلات این روستا از نزدیک عنوان نمود.

سرپرست فرمانداری  افزود: با توجه به تحریم ها در چند سال اخیر باعث شد که یک سوم اعتبارات پروژه های عمرانی اختصاص پیدا کند و این کمبود تخصیص در این سالها باعث شد پروژه ها و طرح های عمرانی متوقف شوند. وی ادامه داد امسال با پیگیری ها نمایندگان محترم شهرستان در مجلس و فرمانداری و دیگر مسولین، اعتبارات بسیار خوبی خصوصا در بحث راههای ارتباطی که معظل و مشکل اصلی شهرستان است در نظر گرفته شده و انشاءا... با تخصیص این اعتبارات پروژه ها و طرحهای اولویت بندی شده در شهرستان را بتوانیم به اتمام برسانیم و بتوانیم  رضایت مندی مردم عزیز را بدست آوریم.

آقای علی آبادی در ادامه از مردم پرتلاش و بزرگوار روستا، جناب آقای ناصحیان و جناب سرهنگ فروزان مهر تقدیر و تشکر نمود و در پایان مراسم از تیم های فوتسال برتر جام رمضان دو روستای کهنه و اله آباد با اهداء جوایز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

 

  منبع خبر:روابط عمومی فرمانداری جغتای

 

 

 

 


عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :