پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - شنبه ٥ مهر ۱۳٩۳

متاسفانه روستای کهنه به دلیل قرار گرفتن در مسیر رودخانه هر ساله با آغاز بارندگی های بهاری در معرض سیل قرار دارد و درپی ایجاد سیلهای مکرر در بهار 93 در روستا و تخریب راه ارتباطی روستا و بازدید مسئولین شهرستان از روستا  وطی مکاتباتی که شورای اسلامی روستا با مسئولین ذیربط انجام داد  بارها مسئولین محترم استانی و شهرستانی به روستا مراجعه و راهکارهای لازم را جهت انحراف سیل یا ایجاد سیل بند بررسی نمودند.

 در مورخه 22/06/1393  مسئولین محترم اداره آبخیزداری استان به همراه بخشدار محترم شهرستان و رئیس بنیاد مسکن شهرستان و دیگر هیئت همراه از مکان وقوع سیل در روستا بازدید و در نهایت بهترین راهکار و مکان برای  حل این مشکل را ایجاد سیل بند سنگ وبتونی پشت استخر باغات کهنیدر انتخاب نمودندکه علاوه بر دفع دخطر احتمالی سیل مزایای فراوانی را برای افزایش آب قنات کهنیدر و حتی قنات حسین آباد روستا دارد.

 در پایان مقرر شد در شورای استان تصمیم گیری جهت تامین اعتبار انجام گیرد.

 

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :