پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - دوشنبه ۱٩ آبان ۱۳٩۳

به اطلاع می رساند در راستای دستیابی به اهداف دولت الکترونیک و افزایش بهره مندی عمومی از خدمات الکترونیک دستگاههای اجرایی در روستاهای تایید شده از طرف کارگروه شهرستانی دفتر پیشخوان دولت در روستای کهنه نیز از متقاضیان دریافت مجوز دفتر پیشخوان روستایی ثبت نام بعمل می آید. لذا از علاقه مندان دعوت می شود حداکثر تا مورخ 20/08/1393 نسبت به ارائه مدارک خود به فرمانداری جغتای مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

1-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

2-اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر

3-اصل و کپی کارت پایان خدمت/خرید خدمت/معافیت دایم

4- ارائه هر یک از این موارد در صورت وجود:تاییدیه حداکثر 10 سال سکونت ممتد در روستا-سابقه فعالیت در پیشخوان-کار اداری-ایثارگری-اصل و کپی سند مالکیت محل بهره برداری از دفتر پیشخوان به متراژ20 متر مربع به نام متقاضی یا بستگان درجه یک(سند به نام پدر و مادر یا همسر نیز مورد قبول است)

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :