پیام کهنه
وبلاگ عمومی روستای کهنه
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: عباسی کهنه - یکشنبه ٧ دی ۱۳٩۳

این جلسه که راس ساعت12:00 مورخ 06/10/1393 در محل اداره کل راه و ترابری استان خراسان رضوی برگزار گردید، فرماندار محترم شهرستان جغتای جناب آقای مهندس علی آبادی به همراه اقایان محمد پارسا معاونت ساخت و توسعه راه روستایی خراسان رضوی ، مهندس مه اور معاونت نظارت راه روستایی ،مهندس حسین حسینی مسئول اداره بودجه و برنامه ریزی اداره راه مهندس رضا ناصری تاج مسئول نظارت شهری راه و شهرسازی ،مهندس اقایی ریاست محترم اداره راه شهرستان جغتای،مهندس آفتابگرد ومهندس دانایی ناظر پروژه راه روستایی الله آباد به کهنه و مهندس نودهی پیمانکار پروژه راه الله آباد به کهنه و اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستاهای کهنه والله آباد حضور داشتند.


ابتدای جلسه شوراهای اسلامی روستاهای کهنه والله آباد عدم نظارت بر اسفالت راه اله اباد به کهنه و کیفیت پایین اسفالت ریخته شده و به بیان مشکلات پیش آمده برای اهالی این دو روستا به سبب راه مواصلاتی بسیار نامناسب به شهرستان پرداختند و دلیل تاخیردر انجام اسفالت این جاده را با توجه به اینکه چند سالی است در دست اجرا می باشد از مسئولین خواستار شدند.


در ادامه اقای مهندس پارسا توضیحاتی در این مورد ارائه نمودند و کمبود اعتبار و عدم تخصیص بودجه را دلیل عدم اجرای این پروژه عنوان نمودند.

در ادامه فرماندار محترم شهرستان جغتای با تاییداین موضوع از مسئولین ذیربط دلیل تاخیر در این پروژه را سوال فرمودند  و خواستار یه بازه زمانی مشخص در جهت حل این موضوع شدند.

آقای مهندس مه آور فرمودند سه راهی دستوران به سمت اله اباد به طول 5 کیلومتر که قبلا زیر سازیهایی انجام شده و قرار است به صورت بتون غلتکی انجام شود به مناقصه گذاشته شده است که پیمانکاران می بایست اسناد مناقصه را تا 18 دیماه تحویل دهند که در مورخه 20 دیماه اسناد بازگشایی و به محض مشخص شدن پیمانکار زمان اجرای این پروژه مشخص می گردد.

در پایان این جلسه مقرر گردید پیمانکار مربوطه طی یک بازه زمانی مشخص  تا انتهای دی ماه 93 در صورت مساعد بودن اب و هوا از ابتدای دستک روستای اله اباد(ابتدای راه ورودیی به روستای اله اباد از سمت راه جغتای به کارخانه سیمان) به داخل روستا تا ابتدای اسفالت انتن اله اباد به کهنه به طول 1.5 کیلومتر اسفالت گردد.


 

عباسی کهنه
با سلام وعرض ارادت محضر هم روستائیان عزیز،به وبلاگ پیام کهنه خوش آمدید این وبلاگ بیشتر جهت شناسایی ودرج پیشینه ی تاریخی و موفقیت های علمی و فرهنگی، ورزشی هنری روستای همیشه جاوید کهنه نوشته شده ، تا در اختیار علاقمندان قرار گیرد.حقیقتاً گاهی خاطره ای ، عکسی ، پیامی از زادگاه ما، روستای کهنه می تواند صیقل دهنده ی روح و روان خسته ی همه ی عزیزانی باشد که در - آمد و شد روزگار ، دلتنگ آن لحظه های نابند . در این راستا با دیدن تصاویرو مطالعه مقالات وبلاگ مذکور می توانید با تجدید خاطره، غبار خستگی را از تن های خسته بزدایید . دست های نیاز ما برای دریافت نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، اشعار ، مطالب علمی ، تاریخی ، عکس و فیلم و ... بلند است. ما را یاری کنید تا انشاء ا... بتوانیم گامی مؤثر در راه شناخت تاریخ گذشته گانمان برداریم. منتظر گلبرگ عنایت شما نسبت به ارسال مطالب شما بزرگواران هستیم . با نظرات سازنده ی خود ما را بهره مند نگاه مهربان خود نمایید . یا علی مدد.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :