جلسه بررسی و اتخاذ تصمیم مناسب در خصوص وضعیت راه روستای کهنه و الله آباد

این جلسه که راس ساعت 9:00 صبح روز یکشنبه مورخه 1394/05/11 در محل بخشداری مرکزی شهرستان جغتای برگزار گردید ، آقایان محبی معاون فرماندار ،مهندس کلاوشکی سرپرست  بخشداری مرکزی ، مهندس خیرآبادی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری , مهندس آقایی رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان جغتای و اعضای شورای اسلامی روستای کهنه حضور داشتند.
در ابتدا آقای کلاوشکی سرپرست بخشداری مرکزی ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور اعضای جلسه، هدف از برگزاری جلسه را بررسی مشکلات راه روستای اله آباد کهنه و مرتفع نمودن این مشکلات عنوان نمود و خواستار اصلاح مسیر و انجام مطالعه اولیه جهت تغییر مسیر از کف مسیل به دامنه غربی گردیدند.
وی در ادامه گفت: با توجه به وجود جاده فعلی در مسیر سیلابها هرگونه هزینه کرد در مسیر فعلی باعث تخریب ابنیه راه و در نتیجه هدر رفت اعتبارات خواهد گردید.
در ادامه جناب آقای محبی فر معاون فرماندار نیز با توجه به مشکلات موجود جهت تغییر مسیر خواستار پیگیری موضوع توسط ادارات راه و شهرسازی ، منابع طبیعی و میراث فرهنگی شد و افزود: تغییر مسیر فعلی و انتقال آن به سمت دامنه غربی موجب رفع آسیب پذیری جاده مذکور و در نتیجه سهولت رفت و آمد در زمستان خواهد گردید.
جناب آقای آقائی مسئول  نمایندگی راه و شهرسازی شهرستان نیز پس از اعلام انتخاب پیمانکار پروژه راه روستایی سه راهی دستوران ، اله آباد و شروع به کاراین پروژه پس از تجهیز کارگاه به طول 5 کیلومتر مسافت زیر سازی شده طی چند روز آینده ، موافقت خودرا در خصوص تغییر مسیر 3300 متر باقی مانده راه روستای کهنه به الله آباد نیزاعلام نمودند .
در پایان جلسه تصمیماتی به شرح زیر اتخاذ گردید:
مقرر گردید بخشداری مرکزی مکاتبات لازم را جهت تهیه نقشه مسیر جدید با فرمانداری معمول نماید.
مقرر گردید منابع طبیعی شهرستان جهت واگذاری زمین های ملی و رفع معارض موجود اقدام لازم را معمول نماید.
مقرر گردید شوراهای اسلامی روستای کهنه جهت رفع معارض مسیر جدید پیگیری لازم را معمول نمایند.
مقرر گردید پس از دریافت نقشه مسیر، راه و شهرسازی جهت آماده سازی اولیه اقدام لازم را معمول نماید.


/ 1 نظر / 47 بازدید
احمدرضاترابی

آقای عباسی بلاخره نتیجه چی شد آیا آسفالت مره یا نه .اگه نمره کو همو موتورای آرس روبندازیم توجاده