جلسه اسفالت راه روستای کهنه و اله اباد

این جلسه که راس ساعت12:00 مورخ 06/10/1393 در محل اداره کل راه و ترابری استان خراسان رضوی برگزار گردید، فرماندار محترم شهرستان جغتای جناب آقای مهندس علی آبادی به همراه اقایان محمد پارسا معاونت ساخت و توسعه راه روستایی خراسان رضوی ، مهندس مه اور معاونت نظارت راه روستایی ،مهندس حسین حسینی مسئول اداره بودجه و برنامه ریزی اداره راه مهندس رضا ناصری تاج مسئول نظارت شهری راه و شهرسازی ،مهندس اقایی ریاست محترم اداره راه شهرستان جغتای،مهندس آفتابگرد ومهندس دانایی ناظر پروژه راه روستایی الله آباد به کهنه و مهندس نودهی پیمانکار پروژه راه الله آباد به کهنه و اعضای شورای اسلامی و دهیاری روستاهای کهنه والله آباد حضور داشتند.


ابتدای جلسه شوراهای اسلامی روستاهای کهنه والله آباد عدم نظارت بر اسفالت راه اله اباد به کهنه و کیفیت پایین اسفالت ریخته شده و به بیان مشکلات پیش آمده برای اهالی این دو روستا به سبب راه مواصلاتی بسیار نامناسب به شهرستان پرداختند و دلیل تاخیردر انجام اسفالت این جاده را با توجه به اینکه چند سالی است در دست اجرا می باشد از مسئولین خواستار شدند.


در ادامه اقای مهندس پارسا توضیحاتی در این مورد ارائه نمودند و کمبود اعتبار و عدم تخصیص بودجه را دلیل عدم اجرای این پروژه عنوان نمودند.

در ادامه فرماندار محترم شهرستان جغتای با تاییداین موضوع از مسئولین ذیربط دلیل تاخیر در این پروژه را سوال فرمودند  و خواستار یه بازه زمانی مشخص در جهت حل این موضوع شدند.

آقای مهندس مه آور فرمودند سه راهی دستوران به سمت اله اباد به طول 5 کیلومتر که قبلا زیر سازیهایی انجام شده و قرار است به صورت بتون غلتکی انجام شود به مناقصه گذاشته شده است که پیمانکاران می بایست اسناد مناقصه را تا 18 دیماه تحویل دهند که در مورخه 20 دیماه اسناد بازگشایی و به محض مشخص شدن پیمانکار زمان اجرای این پروژه مشخص می گردد.

در پایان این جلسه مقرر گردید پیمانکار مربوطه طی یک بازه زمانی مشخص  تا انتهای دی ماه 93 در صورت مساعد بودن اب و هوا از ابتدای دستک روستای اله اباد(ابتدای راه ورودیی به روستای اله اباد از سمت راه جغتای به کارخانه سیمان) به داخل روستا تا ابتدای اسفالت انتن اله اباد به کهنه به طول 1.5 کیلومتر اسفالت گردد.


 

/ 1 نظر / 37 بازدید
S.N.Froutan

سلام وخسته نباشید،بابت تلاش بی وقفه شما در جهت آبادی روستا. موفق باشید